סאמיה דיאב

התחלתי את דרכי המקצועית בדיקנט הסטודנטים באוניברסיטת חיפה כיועצת אקדמית והיום אני סוגרת מעגל וחוזרת לאוניברסיטה. במהלך חמש עשרה השנים האחרונות הייתי מנהלת מובילה ופורצת דרך בתחום החברתי קהילתי ומילאתי תפקידים שונים, האחרון שביניהם ניהול מתנ"ס ליאו באק בחיפה.
אני חיפאית, בעלת תואר שני בחינוך חברתי לצד מומחיות בייעוץ ואימון אישי, ארגוני וניהולי. בין היתר אני מנטורית ומנחת קבוצות ופורמים שונים.
התחלתי את תפקידי השבוע כראשת היחידה ללימודי חוץ באוניברסיטת חיפה. אני מתרגשת, מאמינה ומצפה למסע מעניין, מלמד, מהנה, מוצלח ופורץ דרך. אוניברסיטת חיפה הנה בית עבורי והיחידה ללימודי חוץ היא המקום הנכון להתמקצעות אשר מציעה מגוון תכניות המותאמות לצורכי כלל האוכלוסיות ומכשירה אותם לשוק העבודה תוך כדי שמירה
 על איכות לימודים גבוהה, חדשנות, יצירתיות ורלוונטיות. זכות גדולה עבורי להוביל את היחידה ללימודי חוץ, להנגיש את ההשכלה למגוון הגילים והאוכלוסיות, לעודד מומחיות ופריצת דרך במגוון תחומים, לחבר בין אקדמיה למגוון השותפים בחברה ובכך לתרום את חלקי שתהיה לנו חברה טובה יותר.

בשעות הפנאי שלי אני אוהבת לצאת למסעות של גילוי, למידה והתפתחות. בין היתר אוהבת לקרוא, לטייל, להתנדב, לצלם, לרקוד ולחגוג את החיים.